Як зробити тепла підлога в приватному будинку Інструкція Відео!

Як зробити тепла підлога в приватному будинку – покрокова інструкція

При проектуванні і будівництві приватного будинку ви можете самостійно вибрати схему опалення свого будинку. Одним з найбільш популярних останнім часом способом створення опалення в приватній оселі є тепла підлога. Він може виступати як самостійне опалення і може дати можливість позбутися від громіздких опалювальних радіаторів.

Крім того, використання теплих підлог, як самостійного виду опалення може значно змінити дизайн вашого будинку. Так, тепла підлога може дозволити створювати високі вікна у французькому стилі.

Створення теплого водяного статі в приватній оселі дозволяє також істотно заощадити на опаленні. Справа в тому, що система водяного теплого опалення підлоги дозволяє окремо включати кожен контур опалення. Тобто невикористовувані приміщення у вас просто не будуть опалюватися.

Водяна тепла підлога є найбільш економічним видом опалення, тому розглянемо питання, як зробити його в приватній оселі.

Перед початком робіт з монтажу теплого водяного статі вам необхідно скласти план, на якому ви повинні позначити всі елементи майбутньої опалювальної системи.

використовувані матеріали

Для монтажу теплого водяного статі в приватному будинку вам знадобляться наступні матеріали:

    Теплоізоляція – зазвичай пінополістиролові плити.

підготовка поверхні

Потрібно простежити, щоб на поверхні вашого житла не було різкого перепаду висот і будівельного сміття.

Для того, щоб почати монтаж системи теплого водяного статі в приватній оселі вам необхідно спочатку підготувати поверхню. На ній необхідно провести роботи з гідроізоляції, а потім розмістити на ній монтажну сітку.

В якості гідроізоляції можна використовувати щільний поліетилен, накладаючи його смуги внахлест.

По краях приміщень необхідно розташувати демпферну стрічку. Вона виготовляється зі спіненого полімеру і запобігає руйнування від лінійної деформації.

До стіни стрічка прикріплюється саморізами з широкими капелюшками.

Потім на шар гідроізляціі укладається теплоізоляційний шар.

Зазвичай в таких цілях використовується спінений полімерний матеріал.

Поверх шару теплової ізоляції укладається арматурна сітка. Вона служить для фіксації труб з теплоносієм, а також для армування бетонної стяжки.

Монтаж гріючих контурів

Труби теплоносія прикріплюються до монтажної сітки за допомогою пластикових хомутів, відповідно до обраної схеми розкладки. Між кріпильними хомутами дотримується дистанція в 30-40 сантиметрів.

Труби для теплої підлоги поставляються в бухтах і ви при монтажі можете поступово вибирати будь-яку потрібну вам довжину.

Контури теплого водяного статі укладаються відповідно до обраної схеми розкладки.

Підключаємо контуру опалення

У тому місці, де труби теплого водяного статі будуть виходити з бетонної стяжки їх необхідно захистити за допомогою спеціальних куточків або гофрованої трубки.

Ось таким чином виглядають контури теплого водяного статі, підключені до водяного розподільного колектора.

Перед підключенням труби її обрізають перпендикулярно, після чого з'єднують з колектором.

На закінчення труби надівається з'єднувальний розбірний фітінг.

До колектора труба фіксується накидною гайкою. Яка затягується гайковим ключем.

балансування колектора

Робочі контури системи теплого водяного статі можуть мати неоднакову довжину. Внаслідок цього в кожен контур теплоносій – тобто гаряча вода повинна підбиратися з індивідуальним підібраним тиском. Необхідний тиск задається за допомогою системи балансування водяного колектора. Для цього на колекторі знімаються захисні ковпачки і проводиться регулювання робочого тиску.

Тестування системи водяного теплої підлоги

Перед тим, як приступити до пристрою бетонної стяжки – систему теплого водяного статі необхідно перевірити на герметичність.

Якщо ви проводите монтаж теплого водяного статі в приватному будинку в зимовий час, то герметичність системи можна перевірити за допомогою компресора і стисненого повітря.

Після того, як ви будете задоволені герметичністю вашої системи – можете приступати до укладання бетонної стяжки. При цьому водяна підлога повинен залишатися під робочим тиском.

Пристрій бетонної стяжки

Поверх покладеної системи теплого водяного опалення розміщується бетонна стяжка або цементно – піщана стяжка, яка після укладання розрівнюється за виставленими маяках довгим правилом.

При цьому мінімальна товщина бетонної стяжки не може бути менше 50 міліметрів.