Кондиціонери і спліт-системи AEG відгуки, інструкції до пульта управління

Огляд кондиціонерів AEG: коди помилок, порівняння мобільних підлогових моделей

Надійність виробів, випущених під маркою Aeg, перевірена часом. Діяльність підприємства почалася ще в 1883 році, так що багаторічний досвід і заслужена репутація дозволили даної німецької компанії увійти в десятку світових лідерів по виробництву спліт-систем і побутових кондиціонерів. Спочатку будучи виробником для енергетичної та машинобудівної галузі, з часом компанія змогла впевнено завоювати ринок з виробництва побутової техніки та електроніки.

Понад сто років існування на світовому ринку дозволили освоїти виробництво практично всіх видів техніки: від дрібних побутових приладів до професійного будівельного інструменту. Зараз відомий бренд з Німеччини входить в корпорацію таких марок, як, наприклад, «Clatronic Group» і «Electrolux Group». Асортимент продукції постійно розширюється шляхом освоєння і впровадження в підприємства нових технологій. Безперервний контроль над якістю продукції, що випускається на всіх етапах виробництва дозволяє домогтися найвищих показників, орієнтованих на відповідність загальноприйнятим стандартам безпеки. Якісна спліт система Aeg – це оптимальний варіант для оснащення приміщень будь-якого типу системою кондиціонування повітря.

Лінійка продукції, що випускається

Від аналогічних товарів інших марок, кондиціонери даного бренду відрізняють не тільки надійність, безпеку використання і тривалий термін служби, а й досить широкий асортимент продукції. На даний момент АЕГ пропонує увазі своїх потенційних і постійних клієнтів такі модифікації:

 • Переносні кондиціонуючі установки для невеликих житлових і офісних приміщень. Найпопулярнішими моделями з цього ряду є блокові кондиціонери з порожнистим шлангом для повітрообміну.
 • Побутові настінні кондиціонери з лінійки «Digital Delights», оснащені вбудованою системою внутрішнього очищення.
 • Інверторні спліт-системи з колекції «Digital Inverter». Відрізняються мікропроцесорної системою управління.

Весь модельний ряд спліт-систем оснащений: вбудованими LED – дисплеями, таймером включення / відключення системи, а також дистанційним пультовим управлінням.

Останні розробки, які використовуються при створенні спліт-систем «Digital Inverter» дозволили значно знизити споживання енергії при роботі приладів, не втративши при цьому в продуктивності. Точність настройки режиму і абсолютна безшумність при роботі значно підвищують технічні характеристики систем в порівнянні з існуючими аналогами від інших виробників.

Мобільні кондиціонери

Найчастіше вибором покупців стає мобільний кондиціонер в одній з існуючих модифікацій. Перевагами пересувний кліматичної техніки є:

 • наявність режиму охолодження і обігріву;
 • компактні габарити виробів, що дозволяють розміщувати вироби в навіть невеликих за площею приміщеннях;
 • установка кондиціонера досить проста і не потребує багато часу;
 • можливість налаштувати пристрій в залежності від індивідуальних переваг і умов функціонування;
 • наявність декількох режимів роботи;
 • легке пересування завдяки наявності вбудованих коліщаток і гнучкого шланга.

Відмінні технічні характеристики підлогових кондиционирующих блоків допускають їх використання не тільки в межах житлових приміщень, а й для установки в офісних (службових) приміщеннях. Також подібне обладнання можна купити для дачі, гаража або літньої кухні.

Моделі з настінним способом кріплення

Настінні кондиціонери від АЕГ відрізняються набором вхідних в них функцій, а, відповідно, і вартістю. У лінійці «Digital Delights» представлено кілька моделей з потужністю від 2100 до 7000 Вт.Дизайн кожного з представлених виробів відображає загальну концепцію компанії, а саме, стиль, комфорт і максимальну зручність. Незалежно від модифікації кожна установка оснащена:

 • система «ultra fresh», що дозволяє очищати повітря в кілька етапів;
 • вбудований фільтр з технологією «nano silver»;
 • HAF-фільтрація повітря;
 • дезодорація вугільним фільтром.

Наявність вітамінних і каталітичних фільтрів забезпечує ідеальну свіжість повітря, а режим іонізації значно поліпшить якісні показники мікроклімату. Всі пристрої працюють на холодоагенті (фреоні) типу R22. Як настройка, так і управління пристроями здійснюється за допомогою дистанційного пульта. Комплектація побутових систем від Aeg відрізняється наявністю вбудованого теплообмінника «golden bio», спеціальне покриття якого не тільки захищає від корозійних пошкоджень, але і виключає поширення мікроорганізмів.

Інверторні спліт-системи

Інвертор – це внутрішній мікропроцесор, вбудований в блок для управління роботою всієї системи. Потужність таких моделей знаходиться в межах від 2600 до 5000 Вт. Процесор виключає різкі перепади під час функціонування приладу, підтримує заданий температурний режим. Перевагами мультіспліт із серії «Digital Inverter» визнані:

 • скорочення споживаної електроенергії;
 • безшумна робота при будь-якому режимі;
 • максимально точне регулювання налаштувань.

Все інверторні моделі оснащені функцією інтелектуальної самодіагностики. У разі виникнення в період експлуатації будь-якої несправності інформація про неї буде відображена на головному екрані. Незалежно від модифікації в комплект виробу входить пульт для кондиціонера, що дозволяє дистанційно і управляти, і легко налаштовувати необхідні режими роботи. Завдяки зовнішньому блоку, виготовленому з високоміцної оцинкованої сталі, системи на базі інвертора не схильні до дії зайвої вологості, що виключає появу іржі.