Плінтуса підлогові широкі пластикові з кабель каналом, білі фото

Широкий пластиковий плінтус для підлоги

Підлогове покриття укладено і ваш ремонт близький до завершення. Залишається додати підлозі закінчений вигляд, для чого потрібно встановити плінтус по периметру приміщення. Це декоративний профіль, який виготовляють з самих різних матеріалів: дерева, пробки, поліуретану, спіненого полівінілхлориду, МДФ, алюмінію. Сьогодні на ринку будівельних матеріалів з'явився навіть такий екзотичний вид плінтуса, як «рідкий» – розкриваються вакуумну упаковку, складаєш елементи, і він під впливом повітря застигає. Ось вже дійсно, що виробники готові будь-який каприз за наші гроші надати!

Це виріб виконує наступні функції:

Декоративну. Правильно підібране і встановлене виріб не тільки додасть підлогового покриття закінчений зовнішній вигляд, але і буде виступати в якості самостійного елементу декору.

Дозволяє зробити приховану прокладку проводки.

Дозволяє приховати не завжди ідеально виконані місця прилягання підлогового покриття до стін.

Коли вибирають?

Широкий плінтус за своїм профілем досить специфічний. Якщо планка, який вважає універсальним по ширині, пластикового плінтуса в 60 мм може закрити відстань від стіни до підлогового покриття в 22 мм (нагадаємо, що при укладанні ламінату треба залишати температурний зазор від підлоги до стіни в 10-15 мм), то широке виріб таке вiдстань не закриє. Зате завдяки його профілем меблі можна встановити практично впритул до стін.

Властивості широкого пластикового плінтуса

 • Простотою установки.
 • Невеликою вагою.
 • Міцністю і стійкістю до механічних пошкоджень.
 • Вологостійкість, що дозволяє використовувати його у ванних кімнатах.
 • Стійкістю до дії ультрафіолету. Іншими слова, вони не будуть «вигоряти» на світлі.
 • Стійкістю до високих і низьких температур. Ось тільки різкі температурні перепади такі вироби переносять не дуже добре.
 • Пластикові вироби можна встановлювати в будь-яких приміщеннях в квартирі, включаючи дитячі кімнати.
 • Не вимагають додаткової обробки після установки.
 • Імітує різні породи дерева та інші матеріали – на ринку представлена ​​величезна кількість самих різних варіантів, що дозволяє поєднувати їх з різними видами підлогових покриттів.

 • Простотою догляду. Їх досить протерти вологою тканиною або щіткою.

Широкий пластиковий плінтус

Це зовсім не означає, що шірокоеізделіе із пластику підходить виключно для бюджетного ремонту. Він відмінно поєднує функціональність з естетичними властивостями. Тим більше, що часи однотипних соснових плінтусів в формі прямокутного трикутника давно пройшли, і зараз не важко підібрати виріб з цікавим і відповідним вам за стилістикою профілем.

Пластикові плінтуси випускаються з жорсткого і м'якого спіненого полівінілхлориду. Дуже популярні вироби з кабель-каналами. Проводку можна пропустити в спеціальних пазах з внутрішньої сторони виробу або в кабель-каналі, який розташований в основної його частини і прикритий декоративною вставкою, що забезпечує легкий і простий доступ до проводів в будь-який момент без необхідності демонтажу.

Широкий поліуретановий плінтус

Монтаж широкого пластикового плінтуса

 • Дриль.
 • Шуруповерт.
 • Косинець.
 • Рулетка.
 • Олівець.
 • Ніж.

Рекомендується перевірити колір планок вироби до початку установки. Іноді в одній упаковці відтінок планок може відрізнятися. У таких випадках планки більш темного відтінку встановлюють навпроти вікон, і різниця в кольорі буде зовсім непомітною.

Монтаж починається з кута кімнати. Пам'ятайте, що сполучні планки краще встановлювати в місцях, де в подальшому планується поставити меблі. Планується розмічається і відрізається під розмір.На відміну від поліуретанового, пластиковий плінтус в кутах відрізається урівень і вставляється у внутрішні або зовнішні кути. Крок установки дюбелів залежить від рівності поверхні стіни і становить 300-500 мм. Спочатку тонким свердлом просвердлюють планку вироби, а потім свердлом 6 мм роблять отвори під дюбелі. Після того як саморізи будуть закручені, їх закривають декоративними заглушками в колір вироби.

Ще простіше встановлюється широкий пластиковий плінтус з кабель-каналом, закритим декоративною планкою. Планка знімається, просверливаются отвори (в цьому випадку можна відразу використовувати свердло 6 мм), забиваються дюбелі, закручуються саморізи і після прокладки проводки декоративна планка встановлюється на місце.

Додаткове підклеювання сполучних елементів, яке практикують деякі майстри, має сенс при монтажі в приміщеннях з нерівними стінами. Якщо стіни мають рівну поверхню, ця без цієї додаткової операції цілком можна обійтися.

Правильно підібраний і встановлений плінтус перетворюється на важливу частину інтер'єру, без якого підлогове покриття не буде мати закінченого вигляду, як і весь інтер'єр приміщення. Широкий підлоговий пластиковий плінтус дозволяє гармонійно закінчити оформлення приміщення, в якому вузький плінтус буде виглядати недоречно.