Помаранчевий колір в інтер’єрі фото

Помаранчевий колір в інтер'єрі фото


Помаранчевий колір в інтер'єрі кімнати – саме втілення пристрасті та активності. Цього кольору практично ніколи не буває багато.

Асоціативні образи, що викликаються цим відтінком – це апельсини і квіти. Залежно від того, яку внутрішню атмосферу ви вирішите створити для свого дизайну, помаранчевий колір може змінювати своє призначення.

зміст

  1. Поєднання помаранчевого кольору в інтер'єрі
  2. Інтер'єр кухні в помаранчевому кольорі
  3. Інтер'єр вітальні оранжевого кольору
  4. Помаранчева спальня
  5. Помаранчевий інтер'єр дитячої
  6. Інтер'єр ванної оранжевого кольору
  7. Помаранчевий колір в інтер'єрі фото

Поєднання помаранчевого кольору в інтер'єрі

Літня, апельсинова тема для інтер'єру виглядає особливо яскраво. Саморобні стьобані текстильні полотна з світло-оранжевої тканини освіжать будь-яке «нудне» приміщення. А для тих, хто любить чудову романтичну атмосферу, підійдуть блідо-помаранчеві штори зі світлим квітковим малюнком і червоними шнурками як елементи декору. Світлі тони, такі як кремовий, блідо-жовтий, рожевий, зводять помаранчевий колір в домінант. Фон з темних приглушених відтінків оранжевого кольору стане відмінним доповненням до бордового, червоного, і навіть зеленого кольору хакі.

Нетрадиційне поєднання, блакитний або синій з помаранчевим, розпис, стіни зарослі плющем, дерев'яні жалюзі – все це навіває думки про невеликому будиночку на березі моря, сонце і морський бриз. Романтичний помаранчевий може комбінуватися з більш складним його відтінком – теракотовим, найчастіше вираженим в підлогової плитці. Для такого дизайну досить ефектно виглядає чорна металева кування.

Інтер'єр кухні в помаранчевому кольорі

Декор інтер'єру кухні такого тону створить комфортну і затишну обстановку. Соковитий апельсиновий відтінок, безсумнівно, поліпшить апетиту, і безсумнівно посприяє гарному травленню. Кухня оранжевого кольору може стати популярним місцем в квартирі для всіх членів сім'ї.

Прихильники «сільського» стилю (кантрі) сміливо зможуть комбінувати цей тон з фактурою світлого дерева. Також любителям стильних і респектабельних столових варто взяти на озброєння варіант, де поєднується оранжевий колір з темно-коричневими меблями.

Інтер'єр вітальні оранжевого кольору

Яскраво-помаранчевий інтер'єр вітальні зможе радувати своїх активних і енергійних господарів. Цей варіант буде найбільш вдалим, якщо ви любите збиратися всі разом і влаштовувати посиденьки в вітальні, і ділитися своїми думками і враженнями про минулому дні. такий інтер'єр завжди налаштовує на позитив, в цьому приміщенні буде виникати веселий настрій і бажання подивитися комедію. Внаслідок чого, у Вашій квартирі завжди будуть панувати гармонія, радість і, звичайно ж, свято.

Якщо ж Ви хочете відтворити розслаблюючу атмосферу, для цього випадку помаранчевий тон необхідно використовувати у вигляді різних акцентів (пледів, торшерів, подушок) при стінах пофарбованих кремовим кольором і шоколадних відтінків меблів.

Помаранчева спальня

Якщо виконати інтер'єр спальні в яскраво-помаранчевому тоні, то це скоріше за все буде викликати збуджений стан. Замість заспокоєння і розслаблення Ви навпаки отримаєте ефект – зайвої активності і нервозності. Хоча окремим людям, схильним до меланхолії, така гамма може повернути смак життя, до того ж психологи стверджують, що цей тон може підтримувати сексуальне лібідо.

Кілька аксесуарів помаранчевого кольору буде мати гарний вигляд у Вашій спальні. У їх якості можуть виступати постільна білизна, декоративні подушки, квіти у вазі, плед, абажур тощо. Варто лише злегка проявити свою фантазію.

Помаранчевий інтер'єр дитячої

Внаслідок своєї життєрадісною природи, застосування оранжевого кольору для інтер'єру дитячої кімнати практично ідеально, особливо для дітей від 2 до 6 років.Дуже важливо подбати про те, щоб дитяча кімната Вашого малюка створювала відчуття захищеності і спокою. Тому краще зробити вибір світлих, помаранчевих відтінків. Тон стін в цьому приміщенні можна розбавити постерами улюблених героїв мультфільмів. Добре з помаранчевим, поєднується зелений, синій, червоний, кольору.

Якщо у Вас спортивний дитина, застосуєте помаранчевий в його власному спортивному куточку. Для кращої колірної комбінації в дитячій кімнаті, спробуйте застосувати його поєднання з такими кольорами: червоним, жовтим, бежевим але в малих кількостях.

Інтер'єр ванної оранжевого кольору

Помаранчевий колір в інтер'єрі невеликої ванни з'їсть багато простору, в просторому ж приміщенні він навпаки буде мати гарний вигляд. Комбінація світлої керамічної плитки зі вставками оранжевого тони створить атмосферу легкості у Вашій ванній, а яскраві елементи будуть завжди підтримати Ваш тонус.

Також непогано застосувати комбінацію з теплими бежевими відтінками, тоді ванна кімната буде випромінювати теплоту і затишок. Тепер, коли Ви будете виглядати в дзеркало, Ваша шкіра придбає здоровий рум'янець і персиковий відтінок.

Тепер після знайомства з простими принципами і правилами грамотного використання помаранчевого кольору в інтер'єрі. Сміливо експериментуйте, і Ви точно знайдете колірне рішення, яке Вас влаштує!

Помаранчевий колір в інтер'єрі фото

Необхідно натиснути на мініатюру, для перегляду зображення повного розміру: