Вибір матеріалу і фото дизайну стелі в спальні

Вибір матеріалу і фото дизайну стелі в спальні

Стеля в спальні є незамінною частиною інтер'єру, також як і стіни. Перед формуванням інтер'єру потрібно переглянути фото дизайну стелі в спальні. Потім вже вибирати, яким кольором буде все інше. Вибір дизайну залежить від смаку господарів. Близько 15 років тому стелі для спальні не приділяли багато уваги. Єдине, що робили – це білили або клеїли шпалери. В наш час з ним можна зробити все, що душа забажає – будь-якої форми, з різноманітного матеріалу, будь-якого кольору, з підсвічуванням або без.

Дизайнери пропонують найкрасивіші, а так само міцні варіанти оздоблювальних матеріалів:

Вдало обрані дизайни стелі в спальні по фото або придуманий самостійно, забезпечить повноцінний відпочинок, гарний настрій і додасть неповторного вигляду. Адже лежачи на ліжку все постійно дивляться в стелю, тому його варто зробити згідно зі своїми бажаннями. Дизайн повинен відповідати характеру власника і викликати у нього найсвітліші почуття.

Варіант перший: фарба і шпалери

Їх почали використовувати дуже давно, в даний час шпалери і фарбу вдосконалили. На ринку матеріалів є багата кольорова гамма фарб, відтінки йдуть від світлих до темних, можна комбінувати кілька кольорів одночасно. Що стосується шпалер, то їх теж пропонується велика кількість, причому є чимала кількість відтінків і малюнків, тому кожен знайде будь-які шпалери за кольором, фактурі і якості.

Перед тим як клеїти шпалери і створювати красиві стелі, їх спочатку потрібно вирівняти, використовуючи шпаклівку. Сам процес поклейки не тривалою, а також не трудомісткий. Щоб все це зробити, не обов'язково наймати майстра, але потрібно знати правила, яких необхідно дотримуватися в процесі ремонту.

Для фарбування теж потрібно вирівняти стелю в спальні, щоб не було нерівностей і вона лягла рівно. Також робиться однорівневий або багаторівневий стелю для спальні, але для цього потрібно використовувати гіпсокартон. Після установки гіпсокартон фарбується в потрібний колір. Фарба повинна бути хорошої якості, інакше вона може нерівно лягти. Фарбування робиться однотонна або дизайнерська.

Дизайнерська фарбування включає в себе всілякі малюнки і візерунки. При дворівневому стелі для спальні в основному використовується два кольори фарбування, причому кольору потрібно визначати в залежності від інтер'єру і бажань. Однотонна фарбування вже почала виходити з моди, і їй на зміну прийшла всіляка розпис. Можна розглянути приклади на фото стель 1 і 2.

Ці варіанти відносяться до класики, але зараз дуже часто використовують більш вдосконалені матеріали.

Варіант підвісної стелі

Для підвісної стелі використовується гіпсокартон. Цей матеріал створює не тільки чудовий дизайн стелі в спальні, а так само створить свій мікроклімат, що є найважливішим.

Він забезпечить затишок і додасть новий вид.

Підвісна стеля є найпопулярнішим варіантом, оскільки з його допомогою можна втілити будь-які бажання в дійсність. Він робиться як звичайний, так і багаторівневий, з підсвічуванням і без неї. Роблять його не тільки квадратом, але і плавними візерунками, причому при вигляді такого дизайну стелі на всі інші деталі ніхто не буде звертати свою увагу.

У таку стелю в спальні можна вмонтувати світлодіодні світильники. Розподіляються вони по всьому рівню або в окремих його місцях. Якщо використовувати два і більше кольору, то ці світильники можна підібрати відтінку. Вони красиво будуть підсвічувати в тон інтер'єру і допоможуть заощадити на основному освітленні. Встановлюють їх так, що включаються всі відразу або окремими групами. Таким чином, можна буде надавати освітлення певної частини кімнати.

Кольори і відтінки такі ж, як і у фарбуванні, робиться стеля однотонним, з малюнком або візерунком.Незважаючи на те, що його потрібно прикрашати, цей варіант залишається дешевим і практичним.

Варіант натяжної стелі

Такий інтер'єр стель з'явився зовсім недавно, але вже зарекомендував себе на сучасному ринку, і користується великим попитом, оскільки така стеля для спальні якісний і красивий. Спочатку його використовували тільки для кухні та ванних кімнат, але зараз його встановлюють всюди. На сьогоднішній день є 3 види обробки матеріалу:

У кімнаті відпочинку зазвичай використовують тканинну або матову поверхню. Глянцеву поверхню не використовують через те, що вона відображає всі відблиски, а так само не дає спокійно відпочити. Глянцеву поверхню краще використовувати в залі.

Тканинна обробка добре підходить для кімнати відпочинку через те, що надає м'якість і затишок. Використовуючи фотодрук, можна зробити будь-який малюнок і навіть портрет, а ще роблять його однотонним і з усілякими візерунками. Вибір великий – фантазії є де розігратися. Є можливість підібрати саме те, що ви шукали для свого інтер'єру.

Така стеля ще комбінують з підвісним з гіпсокартону. З гіпсокартону можна зробити ярус, а по центру прикріпити натяжна, що дасть багатоярусний стеля, з гарним малюнком по центру. Встановлювати такий варіант стель в спальні, повинен тільки фахівець.

Цей варіант не особливо дешевий, але якісний, красивий і підходить для маленьких і великих кімнат.

Перед тим як приступити до ремонту, потрібно відразу врахувати всі нюанси кімнати – це висота, ширина, освітленість природними джерелами і т.п. Інакше вся виконана робота буде виглядати безглуздо. Ще не забувайте про сам інтер'єр, шафи, дзеркала і м'які меблі. Воно все повинно виглядати гармонійно.